Kelionė į Vilniaus oro uostą neturint nuosavo automobilio

Kokie pasiūlymai Vilniuje, norintiems išsinuomoti automobilį
2019 July 3
Planuojate keliauti į kitą šalį, nuomosite mikroautobusą? Verta žinoti!
2022 January 14

Pirmoje šio teksto dalyje jau įvardijome du pasirinkimus, kurie galėtų tapti tinkami išeitimis tiems žmonėms, kurie neturi nuosavo automobilio bei planuoja keliones į sostinę. Tačiau šį kartą norime apžvelgti ir dar keletą sprendimų, kurie gali tapti puikiomis išeitimis.

[the_ad id=”420″]

Kelionė mikroautobusu

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam nebūtina didelė erdvė, planuodami keliones į Vilnių, galite rinktis ir mikroautobusus. Nors šios transporto priemonės negali pasiūlyti tiek daug erdvės, kiek jos rasite keliaudami autobusais ar traukiniais, reikia pažymėti, kad kelionė mikroautobusu turi labai žavų privalumų – dauguma maršrutų suplanuoti taip, jog stotelių būtų arba labai mažai arba visai nebūtų. Keliautojams tai reiškia puikų dalyką – kadangi stojama retai arba visai nesustojama, sutaupoma daug laiko. Be to, lyginant su traukiniu, mikroautobusas yra gerokai manevringesnė transporto priemonė. Taigi, taupomas laikas, o kelionė yra mažiau varginanti. Būtent dėl šios priežasties, kelionė mikroautobusais pasirenkamos labai dažnai tais atvejai, kai laukia kelionės iš Vilniaus oro uosto į Klaipėdą (ar kitus miestus). Tokiais atvejais  keliautojai turi tik vienintelį norą –kuo greičiau, patogiau ir saugiau pasiekti tikslą ir kelionės mikroautobusais.

 

Taip pat skaitykite:

 

Kelionė su pavežėjais

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną, pastaraisiais metais ypač išplitusį keliavimo būdą, ir beje, puikiai tinkantį tais atvejais, kai reikia vykti į Vilnių. Tai – kelionės su pavežėjais. Populiariuose socialiniuose tinkluose gausiai kuriamos grupės, kuriose pavežėjai dalijasi informacija apie būsimas keliones. Ką galima pasakyti apie šio pasirinkimo privalumus bei trūkumus? Akivaizdu, kad šis keliavimo būda yra palyginti naujas, tačiau tuo pat metu siūlo puikias galimybes – keliauti automobiliu, o taip pat ir rinktis iš didelio pasirinkimo. Be to, tai yra viena iš tų keliavimo būdų, kuomet galima kelionė nuo durų iki durų. Taigi, jei jūs esate iš tų žmonių, kuris į Vilnių norėtų kvykti automobiliu, o  kelionės su nepažįstamais įmonėmis jūsų nebaugina, tokiu atveju tai yra puikus pasirinkimas.

[the_ad id=”420″]

Kaip matyti, kiekvieno, kuris planuoja kelionę į Vilnių, tačiau neturi nuosavo automobilio laukia skirtingi pasirinkimai. Visi jie turi savitų trūkumų bei privalumų, todėl teks įvertinti, kas jums svarbiausia ir tik tuomet priimti sprendimą. Kita vertus, esant tokiai pasirinkimų gausai, tikrai surasite sau labiausiai tinkantį sprendimą. Išsirinkti bus lengviau, jei iš karto identifikuosite savo lūkesčiu ir tik po to ieškokite geriausiai juos atitinkančio kelionės varianto.

Comments are closed.