Pasiūlymai ir mikroautobusų nuomos klientų grupės

Atkreipkite dėmesį Vilniuje su vairuotoju
Atkreipkite dėmesį prieš pasirenkant paslaugą
2017 June 28
Galimybės
Galimybės su šiuolaikiškais mikroautobusais
2017 August 14

Pasiūlymai ir mikroautobusų nuomos klientų grupės

pasiūlymai

Pasiūlymai ir mikroautobusų nuomos klientų grupės

Mikroautobusų nuomos paslauga yra viena iš tų paslaugų, kuri gali pasigirti ne tik dideliu populiarumu, bet ir gausiu klientų būriu. Kai klientų daug, pastebėtina, kad juos visus galima suskirstyti į daug įvairių grupių. Kokios jos?

Apsisprendimas

Viena iš grupių, pagal  į kurias galime skirstyti klientus, yra jo apsisprendimas. Nesunku pastebėti, kad į mikroautobusų nuomos punktus vieni žmonės kreipiasi jau turėdami tvirtą apsisprendimą dėlto, kokie pasiūlymai jiems yra reikalingi, tuo tarpu kiti vis dar dvejoja, kuri iš paslaugų geriausiai atitiktų jų poreikius. Pavyzdžiui, dažnai klientai negali apsispręsti, kuris iš dviejų variantų, mikroautobusų nuoma su vairuotoju ( 8 vietos) ar mikroautobusu nuoma su vairuotoju ( 8 vietos +1) galėtų būti geresnis  ir pigesnis pasirinkimas.

Pirmenybė teikiama internetui

Internetas yra labai svarbus šių dienų įrankis, be kurio daugybė žmonių tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo, tad nieko keista, jog pastarasis yra neatsiejamas ir nuo mikroautobusų nuomos paslaugos. Kitais žodžiais tariant, internetas yra vienas iš tų veiksnių, dėl kurio, visus šios paslaugos klientus galime suskirstyti į dvi dalis: vieni iš jų norėdami užsisakyti tokią paslaugą keliauja į klientų aptarnavimo biurus, tuo tarpu antri – mieliau renkasi internetą ir tokiu būdu sutaupo daug brangaus savo laiko.

Papildomos paslaugos

Jei kalbame apie papildomas paslaugas, tuomet taip pat galime skirstyti visus klientus į dar dvi grupes: daliai klientų, panorėjusių pasinaudoti šia paslauga, papildomi pasirinkimai yra nereikalingi, tuo tarpu, kita dalis klientų pageidauja papildomų paslaugų, pavyzdžiui, yra reikalingos mikroautobuso dekoravimo arba vairuotojo paslaugos.

Būtinas pratęsimas

Metas įvardinti ir dar vieną kriterijų, pagal galima suskirstyti visus šios  paslaugos klientus. Tai  – paslaugos pratęsimas. Vos tik baigiasi paslaugos terminas, visus klientus galima skirstyti į dvi grupes: vieni iš jų pageidauja pratęsti paslaugos galiojimo laiką, tuo tarpu kiti tokio pageidavimo neturi.

Lojalumas

Dar vienas veiksnys, kuris negali likti nepaminėtas tuo atveju,  kai kalbame apie ši paslaugą, yra lojalumas. Gausų klientų būrį nesunku suskirstyti į dvi grupes – vieni, pasinaudoję paslauga, nusprendžia ir sekantį kartą naudotis to paties paslaugos teikėjo  paslaugomis, tuo tarpu kiti – ieško kito teikėjo.

Taip pat skaitykite:

Taigi,  jau sužinojote, pagal kokius kriterijus galima suskirstyti visus, kurie naudojasi šia paslauga, na, o jei, dar tik ruošiatės turėti tokį verslą, ši informacija bus ypač naudinga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *