AUTOMOBILIŲ NUOMA

Autobusiukų ir automobilių nuoma
Auto nuoma su/be vairuotoju

Vilniuje ir visoje Lietuvoje – greitai ir patogiai.

Poreikis išsinuomoti automobilį Vilniuje nemažėja. Vieniems, transporto priemonės prireikia skubiai dėl nenumatytų aplinkybių. Kitiems gi, automobilio poreikis atsiranda suplanavus kelionę po Lietuvą. Sostinėje važinėjant viešuoju transportu, automobilio įsigijimas aktualus ne visiems. Tačiau įvairios šventės, tokios kaip vestuvės, tėvų ar senelių jubiliejai, įvairios sukaktuvės, verčia pasinaudoti patogia galimybę susisiekti.

[the_ad id=”420″]

Automobilių nuoma

Galimybė išsinuomoti automobilį suteikia daugiau galimybių:

  • Patogios susisiekimo galimybės;
  • Nereikia stumdytis viešame transporte;
  • Proga išbandyti kurį nors modelį prieš įsigyjant panašų;
  • Automobilių nuoma išspręs dalį planuojamų vestuvių klausimų – susisiekimas, įvaizdis, elegancijos sukūrimas;
  • Galimybė pasirinkti transporto priemonę su vairuotoju. Švenčių progoms galima pasinaudoti priemonių nuoma ir su vairuotoju;
  • Patogios sąlygos;
  • Konkurencinga nuomos kaina tiek Vilniuje, tiek pasinaudojant paslaugomis kituose miestuose;
  • Smagiai ir saugiai praleistas laikas;
  • Pasibaigus nuomos laikotarpiui, patogus paslaugos pratęsimas negrįžtant į nuomos punktą;

Automobilių nuoma Vilniuje

Šiek tiek naudingos informacijos

Sutaupykite pinigų vadovaudamiesi patarimais, kuomet planuojate išsinuomoti automobilį Vilniaus mieste. Reikėtų nepamiršti, kad įvairios nuomos įmonės gali turėti patraukliai mažesnes automobilių nuomos kainas, tačiau turi didesnius papildomus mokesčius ar didesnį depozitą. Būtina pasidomėti apie nuomos sąlygas prieš užsakant automobilį nuomai. Busiukonuoma.lt paslėptų mokesčių neturi.

Išbandykite automobilių nuomos tarpininkus

Jei Busiukonuoma.lt neradote tinkamo automobilio ar norimos kainos, yra ir kita išeitis – nuomos tarpininkai. Naudojant automobilio nuomos tarpininką, lengviau palyginti kainas, nes galite pažvelgti į skirtingas nuomos įmones Vilniuje vienoje svetainėje. Tačiau kiekviena kaina nebūtinai apima visus tuos pačius dalykus, todėl patikrinkite prieš užsakymą.

Žinokite draudimo galimybes

Įsitikinkite, kad suprantate, kas yra įtraukta į draudimą, kurį siūlo mūsų automobilių nuomos kompanija. Jei naudositės nuomos automobiliu trumpą laiką, bus pigiausia pirkti dieninį draudimą, tačiau jei išsinuomosite automobilį ilgiau ar dažniau nei kartą per metus, geriausia būtų įsigyti metinį draudimą.

Kuro taisyklės

Dažniausia kuro politika būna tokia, kad nuomotą automobilį pasiimate su pilnu baku, todėl, taip pat privalote jį grąžinti su pilnu baku. Tačiau, yra atvejų, kai agentūra prašo sumokėti už pilną baką, bei grąžinti automobilį su tuščiu. Ar susigrąžinsite pinigų, jei paliksite šiek tiek kuro? Greičiausiai – ne. Taigi, venkite tokių pasiūlymų su panašia kuro politika. Kuro kainos svyruoja, todėl greičiausiai, kad šiuo atveju, lėšų Jūs prarasite, nei sutaupysite.

Stenkitės automobilį užsisakyti kuo anksčiau

Kadangi Vilnius yra šalies sostinė – užsakymų būna daug ir net labai daug. Taigi, pasirūpinkite savo užsakymu kuo anksčiau ir neatidėliokite jo paskutinei minutei. Be to, neretai būna taikomos ne mažos nuolaidos už ankstyvų užsakymą. Todėl, kodėl gi nesutaupius mašiną užsisakant ankščiau? Toks veiksmas bus ne tik leidžiantis sutaupyti, bet ir suteikiantis garantiją, kad norimu laiku Jums bus suteikta auto nuomos paslauga.

Patikrinkite amžiaus apribojimus

Daugelis automobilių nuomos kompanijų ima mokestį už nuomą iki 21 metų amžiaus vairuotojams, kai kurios aukštesnės kokybės transporto priemonės bus ribotos iki 25 metų amžiaus. Tokie variantai veda prie tam tikro sprendimo, nuomotą automobilį vairuos jaunesnis ar vyresnis asmuo. Tai, taip pat, leis šiek tiek sutaupyti.

Ridos ribojimai

Dauguma nuomos agentūrų kompanijų turi neribotą kilometražą, tačiau, kai kuriose agentūrose tai yra siūloma tik už papildomą mokestį. Būtinai pasitikrinkite šią informaciją prieš užsakydami automobilį, ypač jeigu planuojate daug kelionių su automobiliu. Mūsų agentūra siūlo skaidrią diskusiją panašiais klausimas. Klauskite, atsakysime, patarsime.

Nenumatyti mokesčiai

Jei radote kokių nors nenumatytų mokesčių, kurie buvo nuskaičiuoti iš jūsų kortelės, paprašykite įmonės paaiškinimo ir patvirtinamųjų dokumentų. Jei nesate patenkintas paaiškinimu, pasakykite bendrovei, kad pinigai buvo paimti „protestuojant“ ir apie tai informuokite savo kortelės banką apie ginčą. Galime tik pasidžiaugti, kad mūsų kompanija nė karto neturėjo tokios ginčo patirties. Gerai ar blogai, sprendžiate Jūs.

Nuomojami automobiliai

Busiukonuoma.lt siūlo visiems jau pažįstamus „Ford“, „VW“,  „Opel“, „Fiat“, „Citroën“, „Peugeot“, „Renault“, „Škoda“, “Audi”, ekonominės klasės “BMW”, “Mercedes Benz”, “Lexus”, “Toyota” ir kitus modelius. Šie automobiliai gali puikiai tikti Jūsų trumpoms kelionėms mieste, ar jo centre.

Prabangūs automobiliai vestuvėms Vilniuje

Tačiau, jeigu automobilį norite nuomotis vestuvėms, Jums labiau tiktų prabangūs automobiliai, tokia kaip “Mercedes Benz”, “Audi A8”, Rolls-Royce”, “Prorsche”, “Bentley”, “Ferrari”, “Jaguar”, “Maserati” ir kitus ne mažiau žinomus modelius. Pasirinkimas išties yra didžiulis, todėl pasiklydusiems sprendimuose, Busiukonuoma.lt specialistai Jums padės išsirinkti tinkamiausią modelį ir kainą. Kodėl smagias vestuves nepavertus prabangiomis ir įsimintinomis?

Automobilio nuoma su vairuotoju/be vairuotojo

Naudinga žinoti, kad mašinos nuomos kainą didina tam tikros sąlygos. Pavyzdžiui, išsinuomoti mašiną be vairuotojo yra kur kas pigiau, nei pageidaujant pasinaudoti vairuotojo paslaugomis. Suprantama, kad tam tikromis aplinkybėmis vairuotojas yra naudingas ar net būtinas. Ieškant nuomos pigiau, visada rinkitės nuomą be vairuotojo. Todėl užsakovams naudinga šį klausimą svarstyti dar prieš priimant sprendimą.

Kaip matote, kiekvienas niuansas pabrangina arba atpigina auto nuomą. Tikime, kad kiekvienas Jūsų sprendimas bus geriausias Jums ir priimtina kaina.

 

Nustokite ieškoti pigiausio varianto, pradėkite atrasti geriausią Jums – Busiukonuoma.lt 

automobilių nuoma vilniuje

Naudinga pasidomėti ir mikroautobusų nuoma Vilniuje.