Pagrindinė informacija apie paslaugas

Atkreipkite dėmesį prieš pasirenkant paslaugą
2019 January 15

Nuomos paslaugos Vilniuje yra itin populiarios. Nesvarbu kas nuomojama, automobiliai, mikroautobusai ar kitos transporto priemonės, šia paslauga naudojasi dauguma vilniečių. Ir taip yra todėl, kad neretai mums prireikia transporto priemonės įvairių veiksmų įgyvendinimui.

[the_ad id=”420″]

Taigi, kokia gi ta pagrindinė informacija apie nuomos paslaugas. Jos nėra daug, bet ji yra svarbi.

Paimkime, kad mikroautobusų nuomos paslaugas Vilniaus mieste. Važiuojant bet kuria sostinės gatve galima pastebėti begales mikriukų. Vieni jų krovininiai, kiti veža keleivius ir iš išvaizdos sudėtinga suprasti, jie priklauso vairuotojui ar mikroautobusas yra nuomotas. Tik vienas kitas ant kėbulo turi reklamą dėl nuomos paslaugų. Tad kaip atrasti nuomai mikroautobusą, kuris būtų važiuojantis ir suprantama, priimtina kaina.

Viskas labai paprasta, pradžioje patiems nuoma susidomėjusiems būtų naudinga išsispręsti kelis klausimus. Pirma, mikroautobusas bus nuomojamas be vairuotojo ar su vairuotoju. Antra, kelioms paroms yra poreikis naudotis mikroautobusų nuoma. Trečia, koks planuojamas nuvykti atstumas.

Mikroautobusų nuoma

pagrindinė informacija

[the_ad id=”420″]

Pirmas punktas informacijai

Mikroautobusų yra įvairių, daugiau žmonių talpinančių ir mažiau. Pavyzdžiui, jei į kelionę ar susitikimą planuojate vykti 9, tokiu atveju Jums rekomenduojama mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Toks patarimas todėl, kad nuomotis 8 vietų mikroautobusą yra pigiau, o be vairuotojo, mikroautobuse tilps visi 9 keleiviai. Suprantama, kad vienas iš jų privalės pabūti vairuotoju. Verta atminti, jei mikroautobusu bus vežama grupė asmenų, kurie dalyvaus šventėje reiškia, kad ir vairuotojas bus jos dalyvis, todėl patogiau būtų pasinaudoti mikroautobuso nuoma su vairuotoju.

Antras punktas informacijai

Apsispręsti kelioms paroms bus nuomojamas mikroautobusas yra svarbus dėl kelių priežasčių. Viena iš priežasčių galėtų būti mažesnė nuomos kaina, kai mikriukas nuomojamas kelioms paroms ar net savaitei. Kitas, dėl tos pačios priežasties, kai išsinuomojus mikroautobusą parai pasirodo, kad nespėjate laiku grįžti ir grąžinti jo, todėl nuomos kaina gali būti pratęsta vienos paros įkainiu. Tad norintiems patogiai ir taupiai suvažinėti pirmyn ir atgal, naudinga susiplanuoti ir nuomos laikotarpį. Juk taip smagiau ir patiems, kai nereikia streso skatinamiems skubėti grįžti. Būkite saugūs, viską apgalvokite iš anksto.

Trečias punktas informacijai

Planuojamas nuvykti atstumas taip pat įtakoja tiek kainą, tiek ,mikroautobuso nuomos laikotarpį. Todėl yra labai svarbu pabandyti suskaičiuoti tiksliau, koks atstumas bus suvažinėtas nuomota transporto priemone. Taip yra todėl, nes išsinuomojant mikroautobusą į kainą įtraukiamas ir atstumas, todėl viršytas kilometrų limitas taip pat gali padidinti ir kelionės kainą.

[the_ad id=”420″]

Taigi, planuodami savo išvykas, keliones ar šventes, pradžioje pabandykite apsispręsti, naudinga mikroautobusu nuoma su vairuotoju ar be vairuotojo ir kokiam laikotarpiui bei kilometrų atkarpai jis tarnaus. Tik tokiais atvejais nuomos kainos bus mažesnės, nekils sunkumų užbaigiant nuomos sandorį ir nekainuos papildomai nei lėšų, nei emocijų.

Comments are closed.